Współpracownicy

Pokazując Ci możliwe drogi własnego rozwoju oraz narzędzia poznania samego siebie, czerpię z własnego doświadczenia i zdobywanej przez lata wiedzy.

Aby przekazywana wiedza oraz inspiracje były jeszcze pełniejsze, korzystam także z kompetencji i porad wybitnych postaci polskiej kultury i sztuki, z którymi mam zaszczyt i przyjemność współpracować.

To właśnie ci wyjątkowi ludzie – aktorzy i lektorzy od lat kształtujący obraz polskiej kultury – pomagają mi pomagać Tobie, inspirując i dzieląc się swoimi przeżyciami, doświadczeniami i cennymi radami.

//andrzejmoszczynski.pl/wp-content/uploads/2021/11/Danuta-Stenka.jpg

„Chciałabym, żeby te teksty towarzyszyły moim córkom u progu dorosłego życia. Żeby miały je przy sobie i mogły do nich zajrzeć w chwilach zwątpienia, załamania czy niepewności. Wierzę, że pomogą im odzyskać zgubioną pewność i złapać właściwy kierunek".

Danuta Stenka
Danuta Stenka
Aktorka

Aktorka teatralna, filmowa i radiowa. Na swoim koncie ma również wiele ról dubbingowych. Członkini Polskiej Akademii Filmowej i Europejskiej Akademii Filmowej. Obecnie jest aktorką warszawskiego Teatru Narodowego.

YouTube video

//andrzejmoszczynski.pl/wp-content/uploads/2021/11/Jerzy-Stuhr.jpg

„Sukces, w znaczeniu pieniądze i sława, to jeszcze nie szczęście.”

Jerzy Stuhr
Jerzy Stuhr
Aktor

Aktor filmowy i teatralny, reżyser, profesor sztuki i autor książek autobiograficznych. Związany z Krakowem. Wielokrotnie nagradzany za wybitne zasługi dla kultury polskiej. Przewodniczący Fundacji Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera.

YouTube video

//andrzejmoszczynski.pl/wp-content/uploads/2021/11/Krystyna-Czubowna.jpg

„Każdy z nas ma w sobie potencjał do wykorzystania. Każdy może wieść dobre i satysfakcjonujące życie.”

Krystyna Czubówna
Krystyna Czubówna
Lektorka

Dziennikarka i prezenterka o bardzo charakterystycznym ciepłym głosie. Znana z długoletniej współpracy z „Panoramą” nadawaną na antenie TVP2 oraz z użyczania głosu programom przyrodniczym. Obecnie pracuje jako lektorka dla wielu stacji telewizyjnych i radiowych.

YouTube video

//andrzejmoszczynski.pl/wp-content/uploads/2021/11/Adam-Ferency.jpg

„Warto uwierzyć w swoje możliwości, dostrzec w sobie potencjał, na którym można zacząć budować nowe życie oparte na mądrym poczuciu własnej wartości.”

Adam Ferency
Adam Ferency
Aktor

Aktor filmowy i teatralny. Ceniony i popularny. Absolwent warszawskiej PWST. Wierny deskom teatrów warszawskich. Przez wiele lat występował w Teatrze na Woli oraz w Teatrze Współczesnym, gdzie debiutował także jako reżyser. Obecnie jest aktorem Teatru Dramatycznego.

YouTube video

//andrzejmoszczynski.pl/wp-content/uploads/2021/11/Piotr-Borowiec.jpg

"Nie istnieje uniwersalny przepis na życie czy recepta na szczęście. Na szczęście! Bo dzięki temu jest do czego w życiu dążyć."

Piotr Borowiec
Piotr Borowiec
Lektor

Aktor filmowy i teatralny. Występował na deskach teatrów w Lublinie, Zielonej Górze i Krakowie oraz w Teatrze Telewizji. Jest jednym z najbardziej cenionych lektorów czytających ścieżki dźwiękowe do filmów. Miłośnik muzyki klasycznej i śpiewu.

YouTube video

//andrzejmoszczynski.pl/wp-content/uploads/2021/11/Grazyna-Wolszczak.jpg

"Jeśli człowiek jest zadowolony z życia, jeśli lubi siebie i innych, potrafi wyjść obronną ręką z każdej sytuacji, nawet bardzo trudnej."

Grażyna Wolszczak
Grażyna Wolszczak
Aktorka

Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Absolwentka warszawskiego PWST. Od wielu lat występuje na deskach scen stołecznych. Bierze udział w licznych akcjach charytatywnych oraz kampaniach społecznych propagujących zdrowy styl życia.

YouTube video

//andrzejmoszczynski.pl/wp-content/uploads/2021/11/Olgierd-Lukaszewicz.jpg

"Dopiero w wieku dojrzałym zacząłem wnikliwej się sobie przyglądać i smakować życie. Cieszę się każdą jego chwilą. Chciałbym, by zawsze przynosiło mi ono satysfakcję."

Olgierd Łukaszewicz
Olgierd Łukaszewicz
Aktor

Aktor filmowy i teatralny. Absolwent PWST w Krakowie. Znakomity interpretator poezji. Pomysłodawca i inicjator niecodziennych akcji aktorów teatrów warszawskich. Obecnie aktor Teatru Polskiego oraz prezes Związku Artystów Scen Polskich.

YouTube video

//andrzejmoszczynski.pl/wp-content/uploads/2021/11/Aleksander-Bromberek.jpg
Aleksander Bromberek
Lektor

Absolwent pedagogiki medialnej, ukończył także szkołę chóralną. Nagraniami lektorskimi zajmuje się od kilku lat. Jego głos można usłyszeć w reklamach telewizyjnych, radiowych, filmach fabularnych, wykładach czy centralach telefonicznych firm w całej Polsce.