Misja i wizja

 • Misja

  Podnoszenie jakości życia jak największej liczbie ludzi i pomaganie w spełnianiu ich marzeń.

 • Wizja

  Inspirowanie i motywowanie czytelników oraz słuchaczy, by się harmonijnie rozwijali i osiągali zadowolenie z życia.

Współpracownicy
//andrzejmoszczynski.pl/wp-content/uploads/2021/05/Andrzej-Moszczynski-wizja-misja-i-wartosci-3.jpg
//andrzejmoszczynski.pl/wp-content/uploads/2021/05/Andrzej-Moszczynski-wizja-misja-i-wartosci-4.jpg

Wartości

 • Rozwój osobisty

  Skupienie się na „być” zamiast „mieć” to jeden z najlepszych prezentów, jaki możemy sobie zrobić. Jeśli chcemy zbudować dom, powinniśmy utwardzić podłoże, jeśli chcemy osiągnąć spełnienie, powinniśmy poznać siebie. Wiedza o sobie jest inspirującą podstawą, na której śmiało możemy oprzeć rozwój osobisty. W ten sposób wzmocnimy poczucie własnej wartości oraz wiarę w siebie i swoje możliwości.

 • Prawda

  Zbyt często zakładamy różne maski. Wielu z nas wydaje się, że ułatwiają codzienne życie. Tak nie jest. Maski są jak za małe buty, ładne, ale niewygodne, więc cieszymy się nimi tylko przez chwilę. To złudzenie, że potrafią nas zadowolić na dłużej. Warto więc się ich pozbyć i zacząć prowadzić życie oparte na prawdzie. Gdy zaczniemy być szczerzy wobec siebie i wobec innych, odczujemy dużą ulgę i rzeczywistą satysfakcję.

 • Wolność

  Tak długo, jak sami ograniczamy nasze działania, bo komuś mogą się one nie podobać, nie jesteśmy prawdziwie wolni. Wolność oznacza brak zewnętrznego przymusu. W takiej sytuacji możemy dokonywać wyborów spośród wszelkich dostępnych opcji i w tych wyborach kierować się wyłącznie własną wolą. Dajmy sobie prawo do wolności. To nas otworzy na inspiracje, których dookoła jest mnóstwo.

 • Bezinteresowność

  Szczęście jest w dawaniu, więc powinniśmy w swoim życiu znaleźć miejsce dla bezinteresowności związanej z empatią i altruizmem. Warto więc zdobyć umiejętność wnikliwego wczuwania się w czyjeś położenie i udzielania mądrej pomocy. Życzliwość i szczera pomoc wpływa pozytywnie zarówno na obdarowanego, jak i na darczyńcę. Rodzi wzajemność. Wraca do nas w postaci radości i stanowi niewyczerpane źródło satysfakcji.

 • Uczciwość

  Każdy z nas chciałby mieć do czynienia wyłącznie z ludźmi uczciwymi. Podstawowym warunkiem jest jednak, abyśmy zadbali najpierw o wzmocnienie tej cechy u siebie. Możemy to zrobić, jeśli życie oprzemy na wolności i prawdzie, i jeśli rozwiniemy w sobie odwagę, która pomoże nam zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami. Nagrodą będzie ogromna satysfakcja i dobre relacje z innymi.

 • Zaufanie

  Zaufanie jest niezbędne w rodzinie i w pracy. Pozwala każdemu z nas czuć się bezpiecznie. Wierzyć, że osoba, z którą rozmawiamy, ma dobre intencje. Że możemy opierać się na jej zdaniu. Zaufanie jednak zawsze wiąże się z wzajemnością, dlatego najpierw nauczmy się obdarzać zaufaniem innych ludzi, a później dopiero starajmy się, by oni nam zaufali. To jedno z trudniejszych zadań, ale możliwych do wykonania.