PII przekazuje 10 tysięcy kursów audio dla trzech fundacji

Z radością chcemy poinformować, że w wraz z naszym partnerem Virtualo Sp. z.o.o (grupa Empik) przekazaliśmy łącznie 10 tysięcy kursów audio pt. „Jak rozwinąć swój potencjał” (lektorzy: Krystyna Czubówna, Jerzy Stuhr i Adam Ferency).

Kursy w postaci darmowych kodów, zostały przekazane dla trzech z jednych największych fundacji w Polsce. Następnie fundacje w ramach podziękowań obdarowały naszymi kursami osoby, które na ich rzecz przekazały 1% podatku. 

Stowarzyszenia NA TAK – organizacja wpierająca osoby niepełnosprawne na każdym etapie życia.

Fundacja Złotowianka, której misją jest pomoc osobom chorym i z niepełnosprawnościami w pozyskiwaniu środków na leczenie, rehabilitację oraz dążenie do samodzielności, samorealizacji i rozwoju swoich podopiecznych.

Fundacja Alivia, która mobilizuje i aktywizuje chorych na nowotwory jak i poszukuje najlepszych terapii, lekarzy i ośrodków, które mogą poprawić wyniki leczenia pacjentów.

Wierzymy, że kursy, które zostały podarowane darczyńcom 1% dla powyższych fundacji są kroplą w morzu wdzięczności za pomoc, jaką Ci ludzie i fundacje niosą potrzebującym.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy mieć w tym swój udział.

Zostaw komentarz